Back to top
Skip to main content
  • photo gallery 11
Szczegółowe informacje i rezerwacje
Zadzwoń: 48 22 4506 574
Profesjonalna organizacja spotkań jest wielką sztuką. Sheraton Catering Service to gwarancja udanego spotkania z wybornym menu i nienagannym serwisem. Służymy wsparciem zarówno przy kameralnych spotkaniach w rodzinnym gronie,jak i podczas największych konferencji i balów.

Bez względu na skalę wydarzenia dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa potrzebom i przekroczyć najśmielsze oczekiwania. Organizacja cateringu w nawet najbardziej niestandardowym miejscu nie stanowi dla nas problemu.

Jesteśmy kreatywni i profesjonalni. Istniejemy na polskim rynku od 1997 roku. Posiadamy własny sprzęt i w pełni wykwalifikowaną obsługę Świadczymy usługi w całym kraju. Jesteśmy elastyczni i zawsze na czas. Doświadczeni:
- obsłużymy każdą imprezę
- od 50 do nawet 5000 osób
photo gallery 12
  • Boleslawa Prusa 2, Warszawa 00-493
  • Skontaktuj się z nami:
  • +48224506574
  • Image result for whatsapp icon

Joanna Sheraton Catering
Joanna
Od lat związana z branżą ślubną i eventową, świetnie zorientowana na polskim rynku MICE. Perfekcjonistka, która dba by każdy event był godny 5* i dopięty na ostatni guzik.
Mówi po czesku, a w wolnych chwilach grywa w tenisa.
Angelika Sheraton Catering
Angelika
Od wielu lat związana z gastronomią, która przerodziła się w pasję. Dzięki odbytym szkoleniom wie, jak dopasować wino do potraw i doradzi w wyborze odpowiedniego menu. Prywatnie pasjonatka jogi i podróży na własną rękę.